Domino’s Pizza

Bir zamanlar sık sık Domino’s Pizza yerdim.
Ancak, aralarında neredeyse bir ay süre olan son iki siparişimin ikisinde de sorun olunca artık pek tercih etmemeye başladığım junk food (çevirisini siz yapın, ben yaparsam hakarete girecek) alternatifi.
Benim bunlardan soğumam, 30 dakikada kapında geyikleriyle sipariş alıp sonra hiçbir şey olmamış gibi 65. dakikada kapıyı çalmaları yüzünden oldu ama büyük düşününce zaten böyle şeylere hiç yüz vermememiz gerektiğini görebiliyorum.
Bizimki gibi bir ülkede yaşıyorsanız, ne yapın ne edin yiyeceklerinizi evde kendiniz hazırlamaya çalışın. Şu hayatta nelere zaman ayırıyoruz, nelerle uğraşıyoruz, inanın bu angarya falan değil. Elimde somut bir veri yok, muhtemelen yanılıyorumdur da ama hamurlara şekil vermeyi kolaylaştırmak için insan saçından üretilen bir protein kattıklarını düşünmeden edemiyordum pizza yerken.
Olaya sağlıklı beslenme değil de hizmet sektörünün kalitesi açısından bakarsak, şikayet mailime cevap vermeyen ama gereksiz postalar kutusunda gün aşırı atılmış yalandan promosyon kodları, senli benli laubali reklam mailleri dolu olan sıradan tipler deyip geçelim derim…

Düşüncelerinizi yazın...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.