“Bölücü” arayan arkadaşlara kıyağım olsun..

Sağda-solda, batıda-doğuda, dahilde-hariçte dağda-ovada bölücü arayan vatansever arkadaşlara teknik destek olması açısından aşağıda bir haber alıntısı yapmak istedim. Ola ki takip ettikleri matbuatta bu haber yer almamış olabilir:
 
Arınç’ın evinin bulunduğu sokakta şüpheli araçların bulunduğu ihbarı polisi harekete geçirdi. Bilgi, 2000 yılından bugüne 19 Aralık tarihlerinde teyakkuzda olan TEM Şubesi’nin Sol Bürosu’na iletildi. 19 Aralık 2000’de gerçekleştirilen ‘Hayata Dönüş Operasyonu’nun yıldönümünde sol örgütlerden eylem bekleyen polis, bu soruşturma için sol büroyu görevlendirdi. Dedektifler olay yerinde DHKP-C’li teröristleri beklerken Genelkurmay Seferberlik Tetkik Kurulu Başkanlığı’nda görevli İstihkam Binbaşı İ.G. ve Topçu Albay E.Y.B. ile karşılaştı.
 
DHKPC teröristi yakalamak için giden polis subaylarla karşılaşıyor. Bir albay elindeki kroki kağıdını yutmaya çalışırken yakalanıyor. Bir yarbay şüpheli biçimde intihar ediyor. Tutuklanması için polis evine gittiğinde kendini öldürdü deniyor, yalan çıkıyor. Bu adamların komutanı olacak adam da çıkmış savaş gemisinin güvertesinden onu yazacaksınız, bunu yazmayacaksınız, öyle düşüneceksiniz böyle düşünmeyeceksiniz diyor..
 
Bu kadar zihinsel tembellik yeter artık.. Bu ne iştir? Sevgili vatanımızı kim bölüyor, ezberletilenleri papağan gibi tekrarlamak yerine toriği çalıştıralım biraz bakalım….

Düşüncelerinizi yazın...

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.